Eskortlu cinayetin detayları ortaya çıktı: Eterle bayıltıp kimyasal sıvı enjekte etmişler!

İngiltere’den Türkiye’ye kesin dönüş yapan Murat Arpapay, organize bir planla öldürüldü. Bir kadınla görüşeceğini düşünerek çağırıldığı günlük kiralık eve giden Murat Arpapay, eterle bayıltılıp kimyasal sıvı enjekte edilerek öldürüldü.

Hürriyet’ten Burcu Purtul Uçar’ın haberine göre, Ersen Başak, internette Murat Arpapay ile tanıştı ve buluşma teklif etti. Arpapay buluşmayı kabul etti. Ersen Başak, buluşmaya 19 yaşındaki Muhterem Perçikli’yi gönderdi. Perçikli ve Arpapay, Ersen Başak’ın kafesinde buluştu. Görüşmeyi Ersen Başak ve iki adamı daha diğer masadan izledi. Genç kız 26 Temmuz’da Murat Arpapay’ı Bahçelievler’deki günlük kiralık bir eve çağırdı. Eve ilk önce Serpil ve Azad ismiyle tanınan Ersen Başak gitti. Daha sonra Fatih Erginoğlu ve Doğan Sarıyıldız da geldi. Ersen Başak, Arpapay’ın evini gasp için evden ayrıldı. Eve daha sonra mavi bir peruk takmış olan Muhterem Perçikli ile Murat Arpapay geldi. Fatih Erginoğlu ve Doğan Sarıyıldız, Arpapay’a saldırdı. Şüpheliler öldüğünü anladıkları Murat Arpapay’ı, apartman boşluğuna atarak olay yerinden kaçtılar.

Ersen Başak, Gürcistan’a, diğer iki şüpheli erkek ise Kıbrıs’a kaçtı. Ersen Başak hakkında da kırmızı bültenle arama kararı çıkarıldı. Muhterem Perçikli ve Serpil Demir ise tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir